Awesome Image

Antetli Kağıt

Kurumsal yapıda olan profesyonel bir firma, resmi yazışmalarını yaparken daima antetli kağıt kullanır. Şirket logonuzu ve iletişim bilgilerinizi barındıran antetli kağıt, kurumsal imajınızı destekleyen önemli araçlardan birisidir. Yalnızca şirket dışı yazışmalarda değil, antetli kağıt şirket içi, departmanlar arası iletişim için de kullanılabilir ve böylece çok daha resmi ve ciddi bir imaj çizmenize neden olur.

Antetli kağıt, bir firmanın her zaman ihtiyaç duyacağı belgelerden biridir. Özel yazışmalarınızda sıradan bir A4 kağıt kullanmak yerine, kendi logo ve firma bilgilerinizin olduğu antetli kağıdı tercih etmeniz durumunda kurumsallığınızı en iyi şekilde yansıtmış olursunuz. Aynı zamanda, çalışanlarınızın yazışmalarını da daha resmi bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar. Antetli kağıt firmanız için önemli rol oynar. Dermen, antetli kağıt ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Daima memnuniyet garantisi ile basılan antetli kağıtlarınız, resmi yazışmalarınıza uygun bir kalitede size sunulur.

Awesome Image

Antetli kağıt baskı için 4 renk CMYK seçeneği ile online antetli kağıt siparişinizi oluşturabilirsiniz. A4 veya A5 ebatlarında hazırlanan antetli kağıtlarınız 80 gr, 1. Hamur kağıt ile hazırlanır. Antetli kağıt fiyatlarımız kağıt ebat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir.

Dijital baskı hizmetlerimizden faydalanmak için baskıya hazır tasarım dosyanızı bize gönderin veya antetli kağıt tasarımınız yoksa size bu konuda yardımcı olabiliriz, Türkiye’nin neresinde olursa olun, Dermen yanınızda.