Awesome Image

Bilişim Hizmetleri

Uzman Ekibimizle; Bakım-Onarım Hizmetleri, BT Danışmanlık Hizmetleri, Veri Merkezi Hizmetleri, Network-Altyapı Hizmetleri, Sanallaştırma Hizmetleri, BT Güvenlik Hizmetleri, Personel Takip (PDKS) Hizmetleri ve Güvenlik Kamera Hizmetleri gibi işletmenizin Bilişim alanındaki çözümlerimiz sizlerin hizmetindedir.

Müşterilerimizin sorunlarına, karşılıklı sözleşme koşulları çerçevesinde, yerinde destek sağlıyoruz. Sorununuzun giderilmesi için en hızlı şekilde hareket edip problemizini tespit ediyoruz ve yerinizde sorununuzu çözerek ederek çözüme kavuşturuyoruz. Karşılaştığınız sorunlara hızlı cevap veriyor, gerek uzaktan bağlantı, gerek telefon ve gerekse yerinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Yazılım veya donanım kaynaklı problemleri yerinde tespit ediyor, gerektiğinde yedek bilgisayar vererek işinizin aksamasını önlüyoruz. Genç ve dinamik kadrosuyla hızla büyüyerek konusunda deneyimli ve uzman bir çalışma topluluğuna dönüşmüştür. Büyük firmalarda daha çok sayıda bilgisayar bulunduğundan bakımlarının yapılması için bu konuda kurumsal bakım anlaşmaları ile etkili çözümler sunulmaktadır.

Awesome Image

Devamlı olarak servis çağırmak istemeyenler için yapacakları bu anlaşma daha verimli sonuçlar alınmasını sağlar. Özellikle cihazlarınızı yerinden oynatmak zorunda kalmadan oldukları yerde gerekli müdahalelerin yapılması sağlandığı için bu konuda ekstra bir duruma gerek kalmamaktadır.

Yapacağınız anlaşma ile her türlü teknik sorun karşısından farklı bir arayış içerisine girmeden alanında uzman olan kişiler tarafından verdiğimiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yapılan anlaşmaların içerikleri bu konuda belirleyici olduğu için belirlenen şartlara göre hareket edilmektedir.