Awesome Image

Cepli Dosya

Cepli dosyalar, kurumsal kimliğinizi yansıtan ve şirketin profesyonel imajına olumlu yönde katkı sağlayabilecek en iyi araçlardan biridir. Tüm matbularınızı bir arada tutarken, firma isminizin de hafızalarda yer etmesine yardımcı olur.

Cepli dosyalar, promosyon malzemelerinizi bir çatı altında toplayıp kolayca taşımanıza yardımcı olur. Ayrıca sözleşmeler, dosyalar ve sunumlarınızı taşımak için de uygun bir araçtır. Logonuzun ve iletişim bilgilerinizin bulunduğu cepli dosya baskıları, bu özelliği neticesinde, siz işlerinizi yaparken kurumsal imajınızı da beraberinizde taşımanıza yardımcı olur. Böylece toplantı ve görüşmelerde siz hiçbir çaba göstermeden reklam malzemenizi de yanınızda götürmüş olursunuz. Dermen kalitesiyle aldığınız hizmet, şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm kurumsal kırtasiye ve baskı hizmetleri için yanınızdadır. Hızlı, güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşayacağınız Dermen'de, cepli dosya siparişi oluşturmanız oldukça kolay ve pratiktir çünkü Dermen’in yenilikçi sistemi sayesinde matbaaya gitmenize gerek kalmadan, tüm işlemlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz.

Awesome Image

Eğer tasarımınız baskıya hazır ise dosyanızı hazırlayın ve internet üzerinden bize iletin. Sonrasında baskı adedinizi belirleyin cepli dosya siparişinizi oluşturun. Dermen ile alışveriş yapmak işte bu kadar kolay!

Dermen’de cepli dosyalarınıza önlü ve arkalı olarak baskı yapabilirsiniz. Eğer Tasarımınız hazır ise ileteceğiniz tasarım dosyasında her iki yüzün tasarımlarının da yer aldığından emin olun. Cepli dosya baskılarınızda kurum, logo ve iletişim bilgilerinize mutlaka yer vermelisiniz. Farklı olarak Örnek cepli dosya tasarımlarını incelemek, yapacağınız tasarım için size ilham verir yada sizin için en iyi tasarımları yaratalım.