Awesome Image

Dergi

Dergi belirli bir kitleye ulaşmak için tercih edebileceğiniz en doğru iletişim araçlarındandır. İster fikir, edebiyat, bilim, ister sektörel bir dergi yayınlıyor olun derginizin başarılı olabilmesi için içerik, tasarım ve baskı kalitesi bu konuda önemli bir rol oynar. Dergi fikir yaymanın yanı sıra diğer başlıca reklam araçlarında olduğu gibi tanıtım amaçlı olarak da kullanılır.

Dergi baskısında temel nokta içerik ve baskının kaliteli olmasıdır. Kısaca özetlemek gerekirse dergi basımı hazırlık aşamasından, baskısına kadar özenle çalışma isteyen bir iştir. Kaliteli bir dergi tasarımı renk seçimi, hamur ve dizgisi ile okuyucuyu yormayacak merak uyandıracak ve sonraki sayısı için sabırsızlıkla ve ilgiyle beklenecek dergi olmalıdır. Tasarımcılar tarafından hazırlanan dergi, basılma işlemlerinde renklerin karışmaması, grafiklerin okunacak ortalama büyüklükte olması kaliteli bir dergi olmasını sağlayacaktır. Sayfaların düzeni ve görselleri kaliteli olması oldukça önemlidir. Çünkü dergi, uzun yazılardan oluşmamalı ve görseller katılmalıdır.

Awesome Image

Okuyucular çoğu zaman uzun olan yazıları okumak istemez. Bu sebepten dolayı okuyuculara ilgi çekici bir şeyler sunmalısınız. Büyük hassaslıkla hazırlanan dergi, bastırma aşamasına geldiğinde matbaa arayışı başlar. Derginin özelliklerini eksiksiz olarak ekibimiz tarafından kontrol edildikten sonar baskıya alınır.

Bu doğrultuda Dermen olarak kaliteli, hızlı ve uygun fiyatları ile bu konuda en iyi çözümleri sunar. Türkiye’nin en büyük ajansı Dermen olarak dergi baskı siparişlerinizde profesyonel ekibimizle, kaliteli ve uygun fiyatlarımızla sizlere hizmet sunuyoruz. Dergi baskısı’nın yanı sıra bir çok baskı hizmetini Dermen güvencesi ile hizmet vermekten gurur duyuyoruz.