Diplomat Zarf

Diplomat Zarf

Diplomat zarf, şirketlerin kurumsal işlerinde kullandığı gönderi zarflarına verilen isimdir.Diplomat zarflar; kurumsal yazışmalarda, firma içi ve firmaların müşteri veya diğer gönderimlerde kullanılır. Diplomat zarf temel işlevi ise kurumsal bir imaj yaratarak, şirket adına değer katmak ve bu yolla markaya duyulan güveni artırmaktır.

İki adet diplomat zarf çeşidi bulunur. Biri içinde alıcı bilgilerinin yer aldığı pencereli diplomat zarf, diğeri ise üstünde alıcı bilgilerinin yazılabileceği veya etiketle yapıştırılabileceği penceresiz diplomat zarfıdır. Pencereli diplomat zarflar genellikle posta/kargo ile gönderilecek olan zarflar için tercih edilmektedir. Diplomat zarfın üst kulak kısmında yapışkanlı silikon mevcuttur. Üstünde bulunan ince kağıdı kaldırdığınızda zarfın kulağını yapıştırabilirsiniz. Diplomat zarf siparişinizi Dermen ile oturduğunuz yerden hızlıca verebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda matbaa dolaşmak ve fahiş fiyatlar ödemek zorunda kalmazsınız. Dermen ile vereceğiniz siparişleriniz en kısa sürede basılarak özenle sunumunuza hazırlanır.

Diplomat Zarf

Diplomat zarfınızın üstünde şirketinizin logo, adres ve telefon gibi bilgilerine yer vermek müşterilerinizin firmanız ile kolayca iletişime geçmesine olanak sağlar.

Diplomat zarflarda tek yüz baskı yapılacağını unutmayınız. Arka yüz ve kulak kısmına baskı yapamamaktayız. Renk sayısını belirlerken diplomat zarf üzerindeki logonuzda kullanılan renk sayısını dikkate almalısınız.