Awesome Image

Kartvizit

Dilediğimiz kadar dijital hayata müdahil olsakta, kartvizit mutlaka her sektörde önemini korumaya devam edecek. Çünkü profesyonel hayatın vazgeçilmez unsuru olan kartvizit, firma çalışanının sahip olması gereken kurumsal bir kimliğidir. Toplantılarda, iş dünyasında, etkinliklerde, fuarlarda, iş yemeklerinde ve iş dünyasının daha pek çok noktasında kartvizit her zaman çok aktif olarak kullanılır. Kartvizit tüm sektörler için büyük önem taşımaktadır.

İşletmeler ve çalışanlar için ilk akla gelen ürün kartvizit olma özelliğini taşır. Bu sebeble iyi bir kartvizite sahip olmak sizinle aynı işi yapan kişi ve kurumlar arasından ayrılmak açısından fazlasıyla önemlidir. Örneğin, sektörünüzle ilgili bulunduğunuz bir etkinlikte insanlara iyi tasarlanmış bir kartvizit vermeniz sizi ve firmanızı daha kalıcı kılacaktır. Kartvizit ürünü matbaacılık sektöründe en çok satılan üründür. Bu sebeple kalite ve fiyat konusunda verimli bir çalışma yapan matbaa bulmak oldukça zordur.


Awesome Image

Dermen hayatınıza girmeden önce fiyat ve kalitenin müşteriye avantaj sağladığı bir matbaa bulmak oldukça zordu. Fakat Dermen hayatınıza girmesiyle artık müşteriler hem uygun fiyatlı hem de kaliteli baskı ürünlerine çok daha kolay ulaşabilir hale geldiler. Profesyonel tasarımlar, uzman ekibimiz ile kartvizitlerinizle buluşuyor. Türkiye’nin en büyük reklam ajansı olan Dermen'den vereceğiniz kartvizit siparişleri hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olarak sizlere sunulur. Kartvizitin yanı sıra yüzlerce baskı ürünü yine Dermen güvencesi ve uygun fiyat avantajı ile hizmetinize sunulur.

Dermen ile kartvizit sahibi olmak oldukça kolaydır. Öncelikle istediğiniz kartvizit özelliklerini belirlemelisiniz. Ardından sizin için tasarlayacağımız kartvizit tasarımlarını görmek için bekleyin. Eğer, kartvizit özelliklerini nasıl belirleyeceğiniz konusunda bilgi almak istiyorsanız bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.