Awesome Image

Katalog

Katalog ile ürünleriniz ya da hizmet verdiğiniz alanlar konusunda ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçer. Ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediğinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan katalog baskı kendinizi net bir şekilde anlatma, kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür müşterinizin ihtiyacı olan bilgileri kısa ve öz biçimde sunar.

Katalog Firma Yüzünüz İçin Önemli Bir Tanıtımdır. Katalog sahibi olmak firmanız için önemlidir çünkü, gerek müşteri ziyaretinde, gerekse ofisinize gelen ziyaretçilerin inceleyebilecekleri bu yayınlar, firmanızın ön yüzüdür. Dilediğiniz sayfa sayısını, tasarımını ve adedinizi belirledikten sonra  kataloğunuz baskıya hazır. İşte firmanız için kataloğunuzun siparişini oluşturmanız Dermen sayesinde düşündüğünüzden dahada  kolay. Katalog siparişinizi oturduğunuz yerden hızlıca verebilirsiniz. Dermen profesyonelliği ile hizmet verirken, kurumsal ihtiyaçları hızlı ve kolay bir şekilde giderebilmenize yardımcı olur kaliteli ve hızlı online matbaa hizmetini de aynı anda sunmaktadır.

Awesome Image

Katalog tasarımınız için başka firmaların katalog tasarımlarını inceleyerek örnek tasarımlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Özellikle rakip firmalarınızın katalog çalışmalarını incelemek, öne çıkarmanız ya da farklılaşmanız için gereken noktaları fark etmenize olanak sağlar.

Katalog tasarımınızı yaparken kurumsal kimliğinize uyumlu çizgide ilerlemeye gayret etmekteyiz. Katalog tasarımında ürün gamınızı tam olarak yansıtıp yansıtmadığından emin olmalısınız. Katalog tasarımınızda müşterilerinizin öncelikli olarak ihtiyaç duyacağı bilgileri öne çıkarın. Müşterilerin dönem dönem farklı ihtiyaçları olduğunu unutmayın sezon trendlerine uygun bir katalog hazırlayın.